Садочок повного дня у Боярці для діток від 2 років

Садочок повного дня у Боярці для діток від 2 років

Наша Історія

Illustration

Про історію створення садочку розповідає його засновниця, Вікторія Островська

Ще з дитинства я не любила його. Це правда. У мене був негативний досвід із садочком. 
І зараз ви можете здивуватися, як ця нелюбов переросла у любов до справи, якою я горю вже не один рік.Коли я народила першу дитину, змінила професію та стала педагогом, у мене в серці вже була мрія.Мрія створити дитячий простір, де зможу втілити власне бачення виховного процесу, центром якого є неповторна особистість кожної дитини.Я зрозуміла, що мені дуже подобається працювати з дітками. Але для відкриття садочка цього було недостатньо.І наступне моє навчання прискорило відкриття садка і дало змогу сформувати концепцію та чіткі принципи нашого підходу до виховання.Два роки я вивчала теорію прихильності і психологію розвитку у Канадському інституті Г. Ньюфілда. Це чітка діюча теорія, яка давала відповіді на усі мої питання і відкривала замки усіх складних питань виховання. Тепер у мене була основа, на якій можна впевнено будувати свій новий проект.

Illustration

Саме у цій системі я була впевнена, і зрозуміла, що тепер зможу побудувати у садочку підхід до дисципліни та виховання на основі прихильності дитини до дорослого.Коли ми створювали садочок, я познайомилася з майбутньою авторкою нашої програми, яка поділяла мої цінності, це чудова співачка та неймовірно творча особистість Росава.Ми спланували концепцію програми нашого садочка, основою якої стала інтуїтивна педагогіка, і Росава розробила для садочка власну унікальну програму, яка містить багато творчості, взаємодії з природою, українських народних традицій, і передбачає гармонійний всебічний розвиток дитини.Я дуже пишаюся тим, що вже майже 5 років не тільки ми працюємо по цій програмі, а й інші приватні садочки в Україні, які зацікавилися нашою програмою, придбали її, та успішно втілюють у життя!А ще вже майже два роки я є спікером у порталу для підвищення кваліфікації працівників освіти «Всеосвіта», де ділюся нашою концепцією виховання з колегами та вихователями.
Отже, найголовнішим для нашого садочку є те, як дитина почувається тут - захищеною та щасливою, поруч з любими вихователями. І це є основа, адже розвиток починається зі стану спокою, психологічного комфорту.
А усе інше, що ми втілили у садочку, це вже пазли, які доповнюють цю основу - здорове харчування, чистота та гігієна, зручний продуманий простір, цікаві методики виховання, і справжній подарунок - міський парк по сусідству. 
Можливість для дітей взаємодіяти з природою та гуляти у будь-яку погоду для нас надзвичайно важлива, адже ми знаємо про надзвичайно позитивний вплив природи та прогулянок на психоемоційний стан дітей та на їх розвиток. Тому природотерапія та заняття просто неба є основою нашої програми. 
Зараз складний час, але дитинство не можна поставити на паузу, саме тому ми працюємо, і головним нашим завданням є безпека і щасливі посмішки дітей, бо вони - майбутнє нашої найкращої у світі України!

Наша команда

Illustration

Запрошуємо ближче познайомитися із засновницею та вихователями

Illustration

ПАНІ ВІКТОРІЯ ОСТРОВСЬКА

Засновниця Dolonki club
Лісового садочку та Лісової школи

Педагог - дипломований спеціаліст з дошкільного виховання
Сертифікований спеціаліст Міжнародного інституту Ньюфілда (психологія розвитку)Юрист, магістр міжнародного праваПроходжу навчання по програмі "Forest School Activities" та "Advance Certificate in Forest School & Outdoor Learning", яка розроблена провідними організаціями Великобританії Circle of Life Rediscovery Community Interest Company та The Outdoor Teacher Ltd, що прагнуть трансформувати освіту та здоров'я через природу.
Лауреат премії “Людина року” у 2020 році у номінації “освіта”, м. Боярка
Постійна спікерка Національної освітньої платформи «Всеосвіта», ведуча курсів з підвищення кваліфікації працівників дошкільної освіти

Illustration

ПАНІ ОЛЕНА ЯНЧУК (РОСАВА)

Викладач курсу мультисенсорного розвитку тамузикотерапії
для дітей від 6 місяців до 6 років

Олена –розробник цілісної програми естетично-пізнавального розвитку дитини для Дитячого арт-центру «Dolonki Club». 
Основні принципи програми - особистість, здоров'я, пізнання - розумово та естетично розвинені діти, духовно цілісні, фізично та емоційно здорові. 
Олена особисто адаптує свою програму у життя садочку та проводить тренінги та навчання для вихователів нашого садочку, а також спеціалістів інших дитячих садків та центрів

Illustration

ПАНІ СВІТЛАНА

Вихователь та адміністратор садочка.


Навчалась за спеціальністю “Дошкільна освіта”, здобула кваліфікацію вихователь -методист у 2021 році.

"Я не відчувала труднощів у виборі, ким бути - вибір було зроблено мною вже давно. Тепер садочок - це мій дім, в якому мене чекають, в який я поспішаю з новими ідеями та гарним настроєм.

Моїм бажаням є стати для малюків найблищим другом, хочеться віддати їм всі свої знання, уміння, показати - який чудовий навколишній світ!!!»

Illustration

ПАНІ ДАРІЯ

Вихователь молодшої групи «Бруньки» та викладач англійської мови.

Навчалась за спеціальністю «Іноземна філологія. Переклад», продовжує навчатись та удосконалювати свої професійні навички.
«Я зрозуміла, що робота з дітьми - це моє покликання, і впевнено можу сказати, що діти - наше все. Вони дарують нам великий спектр емоцій та оптимізму, оскільки щиро вірять в казки, а отже не дають нам втратити віру в дива!»

Illustration

ПАНІ МІЛЕНА

Вихователь.«З дитинства мені хотілось піклуватися, та оберігати  тих, хто менше. Все починалося з котиків, яких я приносила додому, а коли подорослішала, доглядала діток сусідів та знайомих.

А тепер це перетворилося на мою роботу, на яку я йду з задоволенням, бо знаю, що мене чекають маленькі чомусики , які хочуть дізнатися щось нове та цікаве, і я можу їм в цьому допомогти!»

Illustration

ПАНІ ПОЛІНА

Вихователь та арт-терапевт.  «Постійне спілкування з дітьми - найважливіше.
На безліч питань вихователь повинен зуміти дати відповідь впродовж дня, тому я така комунікабельна,соціальна ,та ще й дуже люблю співати!

Мій досвід почався с малого, спочатку два роки підряд відпрацювала у дитячому літньому таборі, і тоді зрозуміла, що діти - це моє покликання!

Як потрапити в Dolonki club?

Illustration

Залиште ваші контакти і ми вам зателефонуємо та розповімо умови.

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.